Akyazı Vinç Platform

Akyazı platform olarak araç üstü platform vinç Manlift Forklift kayar kasa kurtarıcı araçlarımız ile marmara bölgesin de personel yük yükseltici lift ve platform kiralaması yapmaktayız.

Yalova Kocaeli Sakarya illerimiz de sektörün en deneyimli teknik ekipleri ile sepetli mobil vinçler 12 m den 53 m ye kadar sepet konteyner ve yük taşıma vinçleri kayar kasa kurtarıcı araçlarımız ile tam kapsamlı kiralama hizmeti ve tamir bakım hizmetleri vermekteyiz.

Vizyonumuz;
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamayı vazife biliriz.

Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup kurucu ve yöneticisi Savaş Gözdağı
Sektöre Gemi tersanelerin de gemilerin yüzey kaplama ve boyama işlerinde kullandığımız sepetli vinçlerde 2011 yılında operatör olarak başladım 2013 yılın da kendi sepetli vincimiz ile firmamızı kurduk gece gündüz demeden ağır tersane ve şantiye şartlarında müşterilerimize anında ve güvenilir hizmet verme doğrultusunda çok çalıştık güler yüzlü samimi çalışma arkadaşları edinmeyi kendimize borç bildik her geçen gün yatırımımızı gücümüzü işimize ayırdık öncelikle Yalova tersane bölgesi ve Avrasya organize sanayi bölgesi başta olmak üzere bir çok ilde de hizmet vermeye devam ediyoruz.